Porota

Tvoj nápad budú posudzovať títo jednotlivci.

rsz_petra_marko_profil_2011_31-150x150
Petra Marko

Zakladateľka a CEO spoločnosti NeonHeads.com a 4in1ARTISTS.com, ktorá produkuje art, fashion a entertainment komponenty na eventy po celom svete. Začínala keď mala 19 rokov, s piatimi ľuďmi a miliónovou dlžobou. Dnes úspešne manažuje firmy v Bratislave, Mníchove, Prahe, Viedni, Lisabone a HongKongu. Zakladateľka iniciatívy DreamJobSupport, ktorá podporuje nádejných podnikateľov a umelcov. Ako ambasádorka podnikateliek Slovenska reprezentuje našu krajinu v EU.

rsz_mesko-150x150
Michal Meško

Spolumajiteľ najväčšieho internetového kníhkupectva martinus.sk a siete kaviarní Foxford. Ako študent vytvoril s kamarátom referaty.sk. Nominovaný na ocenenie Podnikateľ roka 2010 a Manažér roka 2011. Zastáva pozíciu v správnej rade Slovenskej aliancie pre internetovú ekonomiku. Tvrdí, že ráno nechodí do práce, ide robiť niečo, čo ho baví.

19abfdb
Michaela Jacová

Michaela má skúsenosti s komercializáciou technológie a inkubovaním technologických firiem z pôsobenia v Neulogy v Bratislave a Isis Innovation v Oxforde. Niekoľkým začínajúcim technologickým firmám radila v oblasti biznis plánovania a stratégie. Michaela je spoluzakladateľkou a organizátorkou najväčšej slovenskej startupovej súťaže Startup Awards.SK. Štúdium absolvovala na Princetonskej univerzite a na Graduate Institute v Ženeve.

torok
Tomáš Török

Zakladateľ a CEO spoločnosti EMPIRE The know-how institute, ktorá patrí k lídrom v „edutainment“ vzdelávaní od roku 2005. V roku 2013 založil platformu BizBuilders, ktorá sa aktívne venuje strategickému marketingu a rozvoju firiem. V nej rozvíja najmä praktické know-how ako posúvať spoločnosti dopredu.

mrazik
Marek Mrázik

Marek spolu s Jarom Zackom vo svojich 22 rokoch založili TRIAD Advertising. TRIAD sa dlhodobo umiestňuje v TOP 10 reklamných agentúr a má na svojom konte množstvo inovatívnych kampaní a prestížnych medzinárodných ocenení. V pobočkách v Bratislave a Prahe aktuálne zamestnáva viac ako 110 ľudí. Spoluzaložil Asociáciu internetových marketingových agentúr. Podporuje v TRIADe vznik viacerých spin-off projektov ako kontentino.com alebo brackets.sk.

brano
Branislav Šmidt

Braňo je spoluzakladateľ a managing director Impact HUB Bratislava. Vyštudoval manažment na FMUK a marketing. Pôsobil na viacerých odborných, konzultačných a manažérskych pozíciách v T-Mobile a IBM na Slovensku a v zahraničí, kde zodpovedal za oblasti ako biznis plánovanie, stratégia, programové riadenie, predaj a podpora predaja. S bratom rozbehol jeden z prvých skate shopov v Bratislave. Zameriava na vznik a rozvoj strategických partnerstiev a rozvoj konceptu Impact HUB Bratislava.

demovic
Ľuboš Demovič

Ľuboš je zakladateľ najväčšieho študentského portálu Zones.sk, ktorý pôsobí na slovenskom internete už viac ako 8 rokov. Zones.sk navštevuje takmer milión mladých ľudí mesačne. Založil aj najnavštevovanejší maturitný server Zmaturuj.sk, web pre všetkých deviatakov základných škôl Monitor9.sk, brigádnický portál SuperBrigady.sk a ďalšie. So svojím tímom ho neustále motivuje vylepšovať existujúce služby, ako aj postupne prinášať nové projekty.